Location,TX 75035,USA
+1234567890

BİREYLERE YÖNELİK

REİKİ EĞİTİMLERİ
REİKİ ŞİFA SEANSLARI
TEKRAR BAĞLANTI® ŞİFASI VE TEKRAR BAĞLANTI® SEANSLARI
MEDİTASYON ÇALIŞMALARI
KOÇLUK HİZMETLERİ
FENG SHUİ DANIŞMANLIĞI

Reiki Eğitimleri
Reiki ile çalışma 3 düzeyde olmaktadır. Bu düzeylerin herbiri birbirini tamamlayıcı düzeylerdir. Herkes, her düzeyin eğitimine açıktır. Dereceler kişiler arasında üstünlük amacıyla kullanılamaz.
Reiki 1
Kendine ve başkalarına reiki uygulamak isteyen kişi, Reiki Master tarafından uyumlama alır ve niyetlendiği anda ellerini koyar koymaz, reiki’ye kanal olur. Reikiye uyumlanma ömür boyu kendi kendini tedavi edebilme özelliğine kavuşmak demektir.
Reiki 2
Reiki 2 ‘ye uyumlanan öğrenci, sembolleri kullanarak, uzaktan şifa göndermeyi öğrenir. Uzaktaki kişilere, gelecekteki olaylara,vb, reiki gönderebilir. Zihinsel ve duygusal şifa yöntemleri öğrenilir. Reiki II eğitimi için koşul,Reiki I uygulayıcısı olmaktır.
İleri Reiki Eğitimi ( Advanced Reiki Training-ART)
Öğrencinin master sembolüne inisiye olmasını ve reiki meditasyon,aura temizleme (ruhsal ameliyat veya psychic surgery) tekniğini,kristallerle çalışmayı kapsar.
Bu derece, geleneksel Reiki sisteminin bir parçası değildir. Burada öğretilen yöntemler, Wiiliam Rand tarafından Reiki öğretmenliği yapmak niyetinde olmayıp, yanlızca şifa yeteneklerini artırmak isteyenler için eğitim sürecine eklenmiştir.
Reiki 3
Reiki master Reiki uyumlamasını yapar ve uygulayıcıya uyumlama yöntemini ve Master sembollerini öğretir. Bu düzeydeki kişi, artık Reiki öğretebilir ve uyumlama yapabilir. Sınıf yönetme, yazılı malzemeyi öğretme ve öğretmen-öğrenci ilişkileri konusunda eğitilir.
REİKİ ŞİFA SEANSLARI
Memorial Sloan Kettering Cancer Center/New York’ta özellikle kanser hastalarına ve otistik çocuklara tamamlayıcı tıp olarak uygulanan Reiki uygulamalarını inceleyen Meltem Ayvacıoğlu’nun Reiki şifa seansları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.
TEKRAR BAĞLANTI® ŞİFASI VE TEKRAR BAĞLANTI® SEANSLARI
ABD’li dünyaca tanınmış Dr.Eric Pearl tarafından uygulanan ve öğretilen bu şifa çalışması bedenin, zihnin ve ruhun şifalanmasını sağlayan yeni frekansları kullanan, çoğu zaman yaşam değiştirici bir deneyimdir. Bu hissedilebilir enerjiler, seansınızın başlangıcında Tekrar Bağlantı şifası® uygulayıcısı tarafından başlatılır ve seansınız sona erdikten sonra da uzun süre sizinle devam eder. Uygulayıcılar, şifa sürecinin başlamasını aktive eden evrensel enerjinin yeni frekanslarına erişir ve kullanırlar. Şifa, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal düzeylerde gerçekleşir.
Tekrar Bağlantı® şifa ve en sonunda tekamülümüz için eşsiz titreşim seviyelerini ve frekansları standartlaştırmamızı sağlayan ‘yeni’ axiotonal hatları getirir ve aktive eder. Bu hatlar, hem şifa hem de evrenimiz için gereken özel titreşim frekanslarının bedenimize yerleşmesini sağlar.
Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.
MEDİTASYON
Meditasyon, kişinin tamamen zihnine doğru şeyleri öğretmesinin bir yolu ve içimize yaptığımız bir yolculuktur.Belli konulara yönelik, özel meditasyonlar da sözkonusudur.
Örneğin; kendini affetme, başkasını affetme, korkuyu sevgiye dönüştürme, çakra renk meditasyonu,vb…
Meditasyon size ne sağlar?
Zihinsel faydalar:
Zihnin odaklanmış ve berrak olmasını sağlar.
Hafızayı ve konsantrasyon gücünü arttırır.
Düşünceler daha iyi kontrol edilebilir.
Ruhsal faydalar: Özsaygıyı ve mutluluğu geliştirir.
Kişi kendi ile barış içinde olduğu için,çevre ile ilişkilerinde de barışcıldır.
Kendine ve hayata güven gelişir.
Kararlar daha kolay alınabilir.
Yaşamdaki zorluklar daha serinkanlı karşılanabilir ve yüzleşilebilir.
Bedensel Faydalar:
Kan basıncını azaltır.
Uyku kalitesini arttırır.
Kişi,biyolojik yaşından daha genç görünür.
Meditasyon seansları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.
Bilgilendirme: Atölyemizde önerilen teknikler, çağdaş tıbbın yerini tutmaz ve çağdaş tıp bilimini yermek amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi diplomalı tıp doktorları tarafından yapılması gereken ciddi bir işlemdir. Rahatsızlıkların tanı ve tedavisi için mutlaka tıp doktorlarına başvurunuz.
KOÇLUK HİZMETLERİ
ÜCRETSİZ TANIŞMA SEANSI hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz. info@shuan.com Koçluk hakkındaki detaylı bilgileri ‘Koçluk Hizmetleri’ Başlığı altında bulabilirsiniz!
FENG SHUİ DANIŞMANLIĞI
Doğadaki dost enerjiyi evlerinize, işyerlerinize davet etmek isterseniz, detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz. Feng Shui hizmetlerimiz hakkındaki detaylı bilgileri ‘Feng Shui Hizmetleri’ Başlığı altında bulabilirsiniz!