Location,TX 75035,USA
+1234567890

KURUMLARA YÖNELİK

“KURUMSAL WELLNESS” ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE MOTİVASYONA YÖNELİK HİZMETLERİMİZ
KURUMLARDA EN “İÇSEL” VERİMLİLİK :MEDİTASYON
KURUMSAL REİKİ EĞİTİMLERİ VE REİKİ ŞİFA SEANSLARI
FENG SHUİ DANIŞMANLIĞI
EĞİTİM HİZMETLERİMİZ
KOÇLUK HİZMETLERİMİZ
KONFERANSLAR
1 – “KURUMSAL WELLNESS” ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE MOTİVASYONA YÖNELİK HİZMETLERİMİZ ‘SAĞLIKSIZ VE MUTSUZ ÇALIŞANLARLA BAŞARILI BİR ŞİRKET YÖNETMEK NEREDEYSE İMKANSIZDIR!’
Bu söz,dünyanın içecek devi PepsiCo’nun CEO su Steven Reinemund’a aittir. Son 10 yılda ülkemizde iş dünyasında ‘kurumsal iyilik hali’ olarak çevirebileceğimiz ‘kurumsal wellness’ kavramı  oldukça etkili olmaya başladı. Bu sayede şirketler çalışanlarına yaptıkları bu tarz yatırımların kendilerine verimlilik artışı olarak geri döneceğinin bilincindeler… Meltem Ayvacıoğlunun da,bu yönde performans ve verimlilik arttırmada ‘içsel’ yöntemleri kullanarak, kurumlara yönelik çalışmaları mevcuttur.
KURUMLARDA EN “İÇSEL” VERİMLİLİK :MEDİTASYON
ABD ve Japonya’da değişik üniversitelerde meditasyonun iş hayatına etkileri konusunda yapılan araştırmalarda, meditasyonun, güçlü konsantrasyon ve hafıza, iş değiştirme arzusunda azalış,başarı ve doyum artışı, özellikle,baş,boyun ve sırt ağrılarında azalma gibi faydaları tespit edilmiştir. AOL,Raytheon,Nortel Networks gibi şirketlerde,meditasyon sınıfları mevcut. Bu kuruluşlarda,meditasyon uygulamaları,üst yönetim tarafından da desteklenmektedir.
Kaynak : businessweek online,August 30,2004
Meditasyon kurumunuza ne sağlar?
* Hastalık sonucu işgücü kaybı asgariye iner.
* İş memnuniyetsizliği azaldığından,iş değiştirmeler azalır.
* Çalışanların ve yöneticilerin stresle baş edebilme yetileri artar ve bu özel-iş hayatlarına yansır.
* Verimlilik artar.
* Huzurlu bir iş ortamı oluşur.
* Dışarıya sunulan hizmet ve ürün kalitesindeki artış, şirket imajını olumlu etkiler.
* Tedavi giderlerinde tasarruf sağlanır.
* Kurumlarda meditasyon uygulamaları hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lüften bağlantıya geçiniz.
KURUMSAL REİKİ EĞİTİMLERİ VE REİKİ ŞİFA SEANSLARI
Kurumlarda Reiki uygulamaları hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lüften bağlantıya geçiniz.
FENG SHUI DANIŞMANLIĞI – TANITIM VE SEMİNERLERİ
İşyerinizde çalışanlar ne kadar rahat ve dengeli bir ortamda çalışırlarsa o kadar daha başarılı, yaratıcı, verimli olabilirler. İşyerindeki denge iyi bir enerji akışından gelir. Yer, arazi, ofis, dikkan seçimi Yeni bir işyerinin tasarımı, Mevcut işyerinizde tadilat gerektiren durumlarda, Mevcut işyerinizde en bereketli konumları ve iç alanları tespit ederken öneriler konusunda Feng Shui Danışmanlığı alabilirsiniz. Feng Shui hakkında detaylı bilgileri ‘Feng Shui Hizmetlerimiz’ Başlığı altında bulabilirsiniz.
FENG SHUI TANITIM VE SEMİNERLERİ
Feng Shui sayesinde çalışanlarınızın, müşterilerinizin dünyasında yepyeni ufuklar açabilirsiniz! Herkes tarafından uygulanabilecek nitelikteki pratik ancak etkin ipuçları ile kendinizin yaratabileceğiniz mucizelere siz bile inanamayacaksınız! Toplantı, seminer ve tanıtımlar için lütfen bağlantıya geçiniz! info@shuan.org
2 – EĞİTİM HİZMETLERİMİZ KURUMLARA ÖZEL KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİM PROGRAMLARI
Eğitimlerimiz kurumların yapısına,işleyişine uygun olarak,sizlerin de taleplerinizle ‘kurumlara özel’ olarak tespit edilmektedir. Yöntemlerimiz çalışanlarınızın motivasyonunu, uyum seviyesini, Şirket içi koordinasyon ve iletişimi arttırabilir, Organizasyonunuzun çalışanlarınızın kişisel gelişimine verdiği desteğe katkıda bulunabilir, sıradışı bir eğitim deneyimi yaşamalarına olanak sağlayabilir… Kurumsal çalışmalar hakkında detaylı bilgi ve eğitim talepleriniz için lüften bağlantıya geçiniz.
3 – KOÇLUK HİZMETLERİMİZ Bireysel ve Kurumsal Hedeflerinize Ulaşmaya Bir Şans Verin! Tepe Yöneticiliği Koçluğu Performans Koçluğu, için lütfen bağlantıya geçiniz. ÜCRETSİZ TANIŞMA SEANSI ve koçlukla ilgili detayları ‘Koçluk Hizmetlerimiz’ Başlığı altında bulabilirsiniz.
4 – KONFERANSLAR
İlgi duyduğunuz, merak ettiğiniz konularla ilgili her türlü yarım gün/tam günlük konferans talepleriniz için lütfen bağlantıya geçiniz.